HONDA
AUTO JAROV

zpět

Civic 5D

Přeneste se do budoucnosti...

Přepracovaný pětidveřový model Civic dostal lehčí a pevnější podvozek a přináší sportovnější, aktivnější jízdní polohu. K tomu si můžete vybrat ze tří přeplňovaných motorů 1.0 Turbo i-VTEC o výkonu 95 kW (129k), 1.5 Turbo i-VTEC 134 kW (182k) a nově i z dieselu 1,6i-DTEC 88kW (120k), který se nabízí i s 9-ti stupňovou automatickou převodovkou. Díky nim získáte pocit bezprostředního spojení se silnicí a díky široké a prostorné kabině budete mít lepší výhled na cestu před Vámi.

Sportovní styl

Po zařazení vyšších převodů přesné 6ti stupňové manuální převodovky nebo plynule řadící nové převodovky CVT (u dieselu 9-AT) ucítíte, jak dokonale drží propracované aerodynamické tvary vůz na silnici. Ve spojení s dalšími technologiemi, například asistentem pro agilní ovládání (Agile Handling Assist), vůz bezprostředně reaguje na všechny Vaše povely.

Sportovní punc

Pětidveřový model Civic, se svými křivkami evokujícími výkon a sebejistotu a naznačujícími dokonalou ovladatelnost, se stane králem ulic.

Pětidveřový model Civic je vybaven moderními technologiemi, které se starají o vaše bezpečí.

Civic se standardně dodává se systémem HONDA SENSING. Jedná se o jedinečný soubor moderních bezpečnostních funkcí využívajících kamery a radar, které pomáhají zajistit vaše bezpečí a pohodu. Jde například o systém pro zmírnění následků nehody, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém rozpoznávání dopravních značek a inteligentní adaptivní tempomat.

Více foto +6

Varianty modelu