HONDA
AUTO JAROV

zpět

Civic 5D

Přeneste se do budoucnosti...

Přepracovaný pětidveřový model Civic dostal lehčí a pevnější podvozek a přináší sportovnější, aktivnější jízdní polohu. K tomu si můžete vybrat ze dvou přeplňovaných motorů 1.0 Turbo i-VTEC o výkonu 95 kW (129k) a 1.5 Turbo i-VTEC 134 kW (182k). Díky nim získáte pocit bezprostředního spojení se silnicí a díky široké a prostorné kabině budete mít lepší výhled na cestu před Vámi.

Sportovní styl

Po zařazení vyšších převodů přesné 6ti stupňové manuální převodovky nebo plynule řadící nové převodovky CVT ucítíte, jak dokonale drží propracované aerodynamické tvary vůz na silnici. Ve spojení s dalšími technologiemi, například asistentem pro agilní ovládání (Agile Handling Assist), vůz bezprostředně reaguje na všechny Vaše povely.

Sportovní punc

Pětidveřový model Civic, se svými křivkami evokujícími výkon a sebejistotu a naznačujícími dokonalou ovladatelnost, se stane králem ulic.

Pětidveřový model Civic je vybaven moderními technologiemi, které se starají o vaše bezpečí.

Civic se standardně dodává se systémem HONDA SENSING. Jedná se o jedinečný soubor moderních bezpečnostních funkcí využívajících kamery a radar, které pomáhají zajistit vaše bezpečí a pohodu. Jde například o systém pro zmírnění následků nehody, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém rozpoznávání dopravních značek a inteligentní adaptivní tempomat.

Více foto +6

Varianty modelu