HONDA
AUTO JAROV

zpět

CR-V

Novinka japonské automobilky HONDA pokračuje novým modelem CR-V v dalším velmi úspěšném tažení. Přednosti modelu CR-V můžeme hodnotit tak, že HONDA připravila pro majitele tohoto SUV opravdový požitek z jízdy. Podvozek nové CR-V je laděn tak, aby zvládal sebevětší nerovnosti vozovky s naprostým přehledem a ochránil tak posádku od nepříjemného drncání a vibrací. CR-V se tak stane dobrým společníkem v rodině, ale také všem, kteří mají rádi přehled na vozovce o jejím aktuálním dění. Posed za volantem HONDY CR-V nabízí bezprostřední přehled o všem kolem vás a to díky své poměrně slušné světlé výšce.

Nabízené motory nové Hondy CR-V vás nadchnou nejen svým výkonem, ale zejména svou velkou hospodárností, kterou zajisté oceníte nejen vy, ale hlavně vaše peněženka. CR-V se nabízí v provedení s náhonem na přední kola, ale také v oblíbené verzi 4x4, kterou si vychutnají hlavně muži při cestách za dobrodružstvím. CR-V je pro zákazníky k dispozici se vznětovými, ale také zážehovými motory. Například motor 1.6 i-DTEC se systémem 4WD nabízí ve své třídě nejdokonalejší  kombinaci vysokého výkonu a nízké spotřeby. 

HONDA CR-V patří do kategorie výkonných a spolehlivých vozů, ale hlavně myslí na maximální bezpečí posádky, ale i celého okolí. Již v základu CR-V potěší airbagy pro řidiče i spolujezdce, ale i bočními airbagy a také okenními airbagy po celé délce kabiny. Samozřejmostí jsou u CR-V systémy, které pomáhají v koordinaci při jízdě svému řidiči. Mezi ně bezesporu patří systémy jako jsou ABS, EBD, brzdový asistent, stabilizační systém VSA a také stabilizační systém pro jízdu s přívěsem TSA.

Na palubě CR-V se tak můžete cítit nejen příjemně, ale i bezpečně. Vyzkoušejte novou krev japonské značky HONDA u nás v Auto Jarov a domluvte si s naším prodejcem předváděcí jízdu a zároveň představení tohoto úspěšného modelu HONDA CR-V.

Již na konci letošního léta očekáváme příchod 5. generace celosvětově nejúspěšnějšího SUV Hondy CR-V! Nabízena bude v osmi barvách, vybavena bude zcela novým zážehovým agregátem o objemu 1,5 litru s přeplňováním a výkonem 127 kw (173k) v provedení 4x2 a 142 kW (193k) s pohonem 4x4, později se dočkáme i hybridního pohonu a zcela nově bude nabízena i 7-místná verze.

Více foto +8