HONDA
AUTO JAROV

zpět

Jazz

Zbrusu nová HONDA Jazz se pyšní inovovaným sportovnějším designem. 

Jazz si zachoval svou tradiční siluetu, ale díky robustnějšímu a odolnějšímu provedení došlo ke zvětšení podvozku. Cestující na zadních sedadlech se tak můžou těšit z většího místa pro nohy. Každá křivka i zaoblení je důkladně promyšlené, aby přineslo vylepšení v oblasti spotřeby paliva i ovladatelnosti.

Nová HONDA Jazz disponuje dosud nejprostornějším interiérem. A díky důmyslnému systému flexibilních sedadel Magic Seats vám nabídne tolik prostoru pro zavazadla, kolik budete právě potřebovat. Možnosti konfigurace čítající neuvěřitelných 162 různých poloh umožňují zvětšit interiér z 354 na 884 litrů. Z hlediska univerzálnosti a zavazadlového prostoru je ve své třídě zcela bezkonkurenční. Převeze s Vámi spolucestující, zavazadla nebo cokoli jiného, na co si vzpomenete.

K dispozici jsou zcela nové motory - 1.3 DOHC i-VTEC o výkonu 100k a 1.5 DOHC i-VTEC s výkonem 130k, které lze kombinovat jak s 6ti stupňovou mechanickou převodovkou, tak s automatickou převodovkou CVT s vylepšenou charakteristikou.

Již v základní výbavě nová Jazz nabízí 6 airbagů, ABS + ESP, audio s CD a 5“ LCD displejem, protikolizní systém CTBA, tempomat, HF Bluetooth, manuální klimatizaci a denní LED svícení.

Více informací Vám rádi poskytneme na naší prodejně.

Více foto +5