Vážení zákazníci, 6.7. máme ZAVŘENO z důvodu státního svátku.

zpět

CR-V

Nový model CR-V 5. generace byl přepracován s hladkými, plynulými liniemi, které vždy upoutají vaši pozornost. Interiér však také dovede zapůsobit. Upoutá Vás luxusním, vzdušným pocitem dostatku místa pro každého. Každá cesta je potěšením a pokud potřebujete trochu místa navíc k přepravě různorodých předmětů, má pro Vás CR-V dostatečný prostor. Vyladěno pro otevřené silnice.

Náš pokročilý motor 1,5 VTEC TURBO (173k MT a 193k CVT) dodává dostatečný výkon přes 6stupňovou manuální nebo automatickou převodovku CVT s možností řazení 7 stupňů. V kombinaci s novým podvozkem dosahuje agilních jízdních zážitků se sportovním duchem. Zcela nové CR-V vás dostane do cíle s absolutní noblesou a v pohodlí – stačí ho nasměrovat na horizont a vyrazit!

Naše nové CR-V je dostupné s novým a pokročilým hybridním pohonem.

Nejoblíbenější SUV na světě je ještě praktičtější pro dnešní jízdní podmínky s inteligentním a vysoce pokročilým hybridním pohonem. Bez ohledu na cíl Vaší cesty přináší hladké a podmanivé jízdní zážitky a kombinuje sportovní výkon s nízkou spotřebou a emisemi.

U nového CR-V jsou k dispozici čtyři úrovně výbav, kdy již základní verze Comfort nabízí pokročilé bezpečnostní systémy Honda Sensing (systém pro zmírnění následků nehody, varování před čelní srážkou, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém pro udržování v jízdním pruhu, systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace, inteligentní omezovač rychlosti, systém rozpoznávání dopravních značek a inteligentní adaptivní tempomat), dále FULL LED světlomety, eCall, klimatizace,  17“ litá kola, alarm, HF Bluetooth a další.

Naší filozofií je „Bezpečnost pro všechny“.

Nová karoserie neposkytuje jen působivé výkony při jízdě, ale i patřičnou tuhost, zajišťující bezpečí posádky před nárazem z jakéhokoliv směru. Jedná se o jedinečnou konstrukci karoserie vytvořenou propojením konstrukčních prvků k rovnoměrnějšímu rozložení energie nárazu.

Více foto +10